POLKAS logo

Ułatwiamy sprzedaż

Logowanie | Rejestracja | Koszyk (0)

Telefon12 634 05 44
GG3058831 (połącz)
Skype POLKAS (połącz)
Wyszukiwarka:
Urządzenia fiskalne

Nasi partnerzy

Serwis urządzeń gastronomicznych firmy Ma-Ga

Data dodania 23-09-2014

Zepsuła ci się krajalnica do wędlin, serów, szatkownica albo Wilk do mielenia mięsa - szukasz profesjonalnego serwisu, który wykona naprawę w krótkim czasie, chcesz wcześniej wiedzieć ile zapłacisz za usługę, poszukujesz orginalnych części zamiennych.

Jest na to sposób. Firma PolKas jest autoryzowanym punktem serwisowym produktów Ma-Ga, a naszą domeną jest naprawa i konserwacja wszystkich urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Proponujemy także możliwość zaopatrywania się u nas w nowe maszyny, akcesoria i części zamienne Ma-Ga po konkurencyjnych cenach oraz w jak najkrótszych terminach.

Specjalizujemy się w naprawie i konserwacji wszystkich modeli krajalnic, szatkownic, kotleciarek oraz wilków do mielenia mięsa firmy Ma-Ga. Oferujemy atrakcyjne ceny usług serwisowych - maksymalna cena serwisu urządzeń Ma-Ga to 160 zł netto niezależnie od rodzaju zdiagnozowanej usterki i czasu poświęconego na naprawę.

Polecamy zapoznanie się z naszym pełnym asortymentem i usługami na naszej stronie i rejestracji w sklepie internetowym www.polkas.pl lub zakupów na platformie Allegro - sprzedawca SklepPolkas.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalnie zrealizowaną usługę i stałe ceny!

Masz inne pytania – zadzwoń – doradzimy i pomożemy.

Newsletter

Chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć sprzedaż i ograniczyć koszty? Zapisz się do newslettera