POLKAS logo

Ułatwiamy sprzedaż

Logowanie | Rejestracja | Koszyk (0)

Telefon12 634 05 44
GG3058831 (połącz)
Skype POLKAS (połącz)
Wyszukiwarka:
Urządzenia fiskalne

Nasi partnerzy

Jak dopasować drukarkę do charakteru pracy?

Drukarki fiskalne to urządzenia wchodzące w skład systemu sprzedaży, w odróżnieniu od kasy fiskalnej nie pracujące samodzielnie. Zdaniem drukarki jest zbieranie informacji o obrocie handlowym i rejestrację ich w pamięci fiskalnej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele modeli drukarek a producenci wprost prześcigają się w ich udoskonalaniu. Aby umożliwić klientowi dopasowanie urządzenia do jego indywidualnych potrzeb i konkretnej działalności, drukarki fiskalne możemy podzielić według ich zastosowania:

  • stacjonarne drukarki sklepowe - przeznaczone do pracy praktycznie w każdej placówce handlowej lub w punkcie usługowym. Są to urządzenia o budowie ergonomicznej, sprawdzają się w punktach handlowych o dużym natężeniu ruchu oraz szerokim asortymencie.
  • mobilne drukarki fiskalne -  to drukarki w wersji przenośnej, współpracujące z komputerem i oprogramowaniem również bezprzewodowo ( za pośrednictwem Bluetooth). Niewielkie rozmiary,  prosta obsługa oraz wytrzymała bateria- wszystko to czyni te urządzenia doskonałym rozwiązaniem do pracy mobilnej a także przy prowadzeniu sprzedaży przez internet.
  • drukarki apteczne - to specjalistyczne urządzenia fiskalne, przeznaczone do pracy w aptekach  i punktach aptecznych, gdzie występuje rozliczanie sprzedaży refundowanej, przychodniach i gabinetach lekarskich. Urządzenia w wersji aptecznej cechuje możliwość współpracy z programami aptecznymi, obsługa wszystkich dostępnych w aptekach wydruków: refundacji, opisów recept, zamówień na leki robione,  receptur leku i innych.

Obecnie na rynku fiskalnym istnieje dużo modeli drukarek posiadających homologację, a tym samym dopuszczonych do użytku. Tak bogata oferta zapewnia idealne dopasowanie urządzenia do każdej branży i specyfiki działalności klienta. Podstawowe zalety drukarek to: duża pojemność towarowa PLU,  niezawodność pracy przy dużym obciążeniu, współpraca z urządzeniami peryferyjnymi i wiele innych. Zawsze w przypadku jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze urządzenia warto skorzystać z porady i doświadczenia czołowych firm z branży fiskalnej.

Powrót

Newsletter

Chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć sprzedaż i ograniczyć koszty? Zapisz się do newslettera