POLKAS logo

Ułatwiamy sprzedaż

Logowanie | Rejestracja | Koszyk (0)

Telefon12 634 05 44
GG3058831 (połącz)
Skype POLKAS (połącz)
Wyszukiwarka:
Urządzenia fiskalne

Nasi partnerzy

Masz pytania odnośnie urządzeń i oprogramowania dla sklepów?
Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami:

tel: 12 634 05 44
e-mail: info@polkas.pl

System Gastro sprawdza się zarówno w gastronomii zamkniętej jak i otwartej, dzięki szerokim możliwościom jest przystosowany do pracy w małych obiektach z jednym punktem sprzedaży oraz do sieci lokalnych.
Obsługa programu odbywa się poprzez specjalny monitor dotykowy. W odróżnieniu od kas fiskalnych, oprogramowanie przeznaczone dla tego sektora umożliwia rezerwację stolików, sprzedaż na otwarty rachunek, obsługę wielu sal. Dzięki możliwości integracji z dodatkowymi urządzeniami takimi jak: palmtopy, drukarki bonowe, czytniki kart i kodów kreskowych, inwentaryzatory, liczniki napoi,system ułatwia komunikację pomiędzy kuchnią i kelnerami.

 

Urządzenia i oprogramowanie dla hoteli i restauracji

 

System Gastro współpracuje z programem hotelowym Chart i w łatwy i bezpieczny sposób przekazuje obciążenia z rachunku gościa wprost na jego konto hotelowe.

Chart dzięki swojej niezawodności i modułowej budowie znajduje zastosowanie zarówno w pensjonatach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, wczasowych oraz w sanatoriach.
Program hotelowy współpracuje z wieloma urządzeniami oraz systemami informatycznymi i telekomunikacyjnymi.
System Chart wspomaga pracę personelu recepcyjnego, działu marketingu oraz kadry zarządzającej, umożliwia komunikację niezbędną do poprawnego działania hotelu czy pensjonatu.

Zespół PolKasu

 

PC-Gastronom to oprogramowanie dedykowane dla branży gastronomicznej, proste, intuicyjne i funkcjonalne, przystosowane do obsługi ekranów dotykowych.
PROGRAM GASTRO-SZEF to oprogramowanie gastronomiczne umożliwiające prowadzenie gospodarki wielomagazynowej, przeznaczone do obsługi firm posiadających wiele lokalizacji.
GASTRO-POS to oprogramowanie dla gastronomii do sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej na ekranach dotykowych.
Program Hotelowy Chart to uniwersalne i niezawodne narzędzie do obsługo hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i sanatoriów.
Terminale kasowe IBM Sure POS 500 to otwarta platforma pozwalająca korzystać z wielu aplikacji. POS 500 przeznaczone są do wymagającego handlu detalicznego.
Nowoczesna drukarka fiskalna przeznaczona dla placówek handlowych o dużym natężeniu ruchu, wyposażona w elektroniczny zapis paragonu, posiadająca funkcje drukowania faktur VAT.
Drukarka bonów posiflex Aura 8000 to nowoczesne urządzenie z głowicą o wysokiej rodzielczości pozwalające na dokładny wydruk tekstu, krafiki czy kodów kreskowych.
Drukarka zamówień wyposażona w obcinarkę papieru, posiadająca możliwośc wydruku na trzech szerokościach papieru: 58, 70, 76mm.

Newsletter

Chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć sprzedaż i ograniczyć koszty? Zapisz się do newslettera