POLKAS logo

Ułatwiamy sprzedaż

Logowanie | Rejestracja | Koszyk (0)

Telefon12 634 05 44
GG3058831 (połącz)
Skype POLKAS (połącz)
Wyszukiwarka:
Urządzenia fiskalne

Nasi partnerzy

Masz pytania odnośnie urządzeń i oprogramowania dla sklepów?
Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami:

tel: 12 634 05 44
e-mail: info@polkas.pl

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wybranie niezawodnych urządzeń wspomagających sprzedaż oraz oprogramowania do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią oraz siecią sklepów. Wdrażamy oraz serwisujemy m.in. program PC-MARKET 7, który pozwoli Państwu na pełną kontrole nad placówką. Jest przejrzysty i prosty w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz wykazem kontrahentów. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo bogaty moduł analiz i raportów. Może być również wykorzystywany jako program do fakturowania i program dla księgowości, zastępując inne programy księgowe.

Dzięki budowie modułowej jesteśmy w stanie dopasować go do indywidualnych preferencji i wymagań każdego klienta.

PC-Market 7 to połączenie nowoczesnej technologii oraz kilkunastu lat doświadczenia i ciągłego doskonalenia produktu zgodnie z potrzebami właścicieli różnego typu placówek handlowych. 

 

Urządzenia i oprogramowanie dla sklepów

 

W zakresie dostaw kluczowych urządzeń wspomagających sprzedaż (m.in. kas i drukarek fiskalnych, wag, czytników kodów, sprawdzarek cen, krajalnic, drukarek etykiet) zapewniamy: 

  • dobór optymalnego rozwiązania dla Twoich potrzeb,
  • instalację,
  • szkolenia z obsługi,
  • serwis. 


Co nas wyróżnia:

  • 15 lat doświadczenia,
  • ponad 6000 zadowolonych klientów,
  • profesjonalny i szybki serwis,
  • najwyższa jakość oferowanych rozwiązań. 

 

Zespół POLKAS

 

PC-Market 7 to przejrzysty i prosty w obsłudze program przeznaczony dla sklepów i supermarketów zapewniający pełną ewidencję stanów magazynowych
PC-POS to program przeznaczony dla komputerowych stanowisk kasowych wyróżniający się bogatą konfiguracją interfejsu kasjera, dedykowany dla sklepów branżowych, supermarketów spożywczych i gastronomii.
Terminale kasowe IBM Sure POS 500 to otwarta platforma pozwalająca korzystać z wielu aplikacji. POS 500 przeznaczone są do wymagającego handlu detalicznego.
Waga etykietująca Bizerba SC II 800E to grawancja najwyższej wydajności w zakresie ważenia i komunikacji przeznaczona dla średnich i dużych placówek handlowych.
Wago-Skaner Saturn 2H to urządzenie łączące w jednej obudowie wagę z czytnikiem kodów kreskowych Magellan 2300 przeznaczone do zabudowy w boksach kasowych dużych placówk handlowych.
Nowoczesna drukarka fiskalna przeznaczona dla placówek handlowych o dużym natężeniu ruchu, wyposażona w elektroniczny zapis paragonu, posiadająca funkcje drukowania faktur VAT.
Magellan 3200VSi jest pierwszym na świecie czytnikiem wielokierunkowym opartym na technologii imaging, który łączy osiągi czytników laserowych z możliwością znacznego poprawienia odczytu zniszczonych i niskiej jakości kodów kreskowych.

Newsletter

Chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć sprzedaż i ograniczyć koszty? Zapisz się do newslettera